Monter izolacji / Dekarz - Belgia (Pracownik tymczasowy)
Axialus S.A.
Warszawa, Mazowieckie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia : 9032. Stanowisko : Monter izolacji / Dekarz Lokalizacja : Belgia Główne zadania : Prace dekarskie na dachach płaskich i przemysłowych Kładzenie papy oraz membran hydroizolacyjnych PCV i TPO Zgrzewanie membran Montaż izolacji Oczekujemy : Doświadczenia w pracach dekarskich Zdolności do pracy na wysokości Umiejętności obsługi zgrzewarek do membran PCV i TPO mile widziana Znajomości j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym Zapewniamy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich Długoterminową współpracę Wynagrodzenie minimum 14,128€ brutto / h Płatne postojowe ze względu na warunki atmosferyczne Bezpłatne zakwaterowanie Trzynaste wynagrodzenie Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Belgii Odzież roboczą Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku