Operator Rozkładarki Mas Bitumicznych OD ZARAZ!
Aglet Sp. z o.o.
Starachowice, Świętokrzyskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Zadania : Obsługa sprzętu budowlanego przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mieszanek mineralno- asfaltowych i budową dróg.

Wymagania - Uprawnienia do obsługi układarki do mas bitumicznych, - Doświadczenie na w / w stanowisku, - Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu, -

Przestrzeganie przepisów związanych z miejscem pracy. - Może być osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności. OFERUJEMY : Umowa o pracę, Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, Ubezpieczenie grupowe, Dobre warunki i narzędzia pracy, Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, Telefon kontaktowy : 531609101 , 603872431

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych