Magazynier - 1 zmiana -PRACA OD ZARAZ !!!
FACHPRACA
Łódź, Poland
2 d. temu

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie Polski.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko magazyniera.

Miejsce pracy - ul Jędrzejowska 47, Łódź-Olechów

Zadania :

  • obsługa wózka ręcznego-paletowego
  • etykietowanie
  • przechowywanie i składowanie towaru
  • kompletowanie towaru
  • przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
  • Wymagania :

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • sumienności oraz dokładności w wykonywanych zadaniach
  • O ferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę na 1 zmianę 7 : 00-15 : 00
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14,70 zł brutto + premie
  • wysoki poziom bezpieczeństwa
  • pracę od zaraz
  • terminowość wynagrodzeń
  • MOŻLIWOŚĆ BEZPOŚREDNIEGO ZATRUDNIENIA PRZEZ ZAKŁAD !!!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych