Operator wózka widłowego / darmowy transport / wysokie zarobki
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Łódź, Aleksandrów Łódźki, Pabianice, Zgierz, Poddębice, łódzkie
‎7 godz. temu
source : Goldenline

p style "box-sizing : border-box; -webkit-font-smoothing : antialiased; padding : 0px; color : rgba(0, 0, 0, 0.7); font-

family : Muli, Ubuntu, sans-serif; font-size : 14px; text-align : justify; margin : 0px 0px 10px !important;">

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.

Proponujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze
  • wyskie premie miesięczne oraz atrakcyjna premia roczna
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • wolne weekendy praca od poniedziałku do piątku
  • darmowy transport m.in. z centrum Łodzi, Poddębic, Ozorkowa, Zgierza, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego
  • dla chętnych możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym
  • Zadania :

  • załadunek i rozładunek towaru
  • wydawanie towaru dostawcom
  • rozmieszczanie towaru na magazynie
  • Oczekiwania :

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych