Solówka - kierowca
Berlin
Legnica, Dolnośląskie
8 d. temu

Chłodnia Solówka 7.5,12 lub 18 Ton kat. C lub CE do Lipska- lub Nunsdorf kołoBerlina - Niemcy Start 4, 5, 6 rano - po pracy codziennie powrót do bazy.

Dostawa towaru do sklepów, około 6 do 8 zrzutów dziennie-spożywka-kategoria prawa jazdy C lub CE-karta kierowcy i kod 95.

Wynagrodzenie podstawa 1800 euro brutto plus 250 euro premi i diety. Pewna wypłata zawsze 10-go każdego miesiąca, podstawy jezyka niemieckiego lub angielskiego.

Umowa niemiecka bezpośrednio u pracodawcy. Samochód chłodnia ale nie wymagane doświadczenie na chłodni. Nocleg w pensjonacie bezpłatne.

Praca od poniedzialku do piatku.Jeżeli sobota pracująca to dodatkowo 115 Euro. Praca od zaraz-trasy blisko bieżne. Tel. 796137130 Andrzej Jeżeli nie potrafisz się dodzwonić to wyślij sms-a z nazwiskiem ja oddzwonię.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku