Pracownik Porządkowo-Gospodarczy (Poznań-Nowe Miasto)
Klient firmy BMJ Doradztwo Personalne
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu

Firma BMJ Doradztwo Personalne od 20 lat świadczy usługi rekrutacji i doradztwa w zakresie polityki personalnej dla firm (szkolenia, audyty personalne i organizacyjne, coaching), wspiera i pomaga menadżerom, specjalistom, pracownikom w ich rozwoju zawodowym (treningi indywidualne, coaching), doradza, jak efektywnie szukać pracy i budować swoją karierę zawodową.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy handlowej z wieloletnią tradycją na rynku, z siedzibą w Poznaniu - Nowe Miasto w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby do zespołu pracowników porządkowych na stanowisko : Pracownik Porządkowy Nasz Klient oferuje pracę na podstawie umowy na pełen etat, na 3 zmiany.

Zatrudniona osoba wykonywać będzie podstawowe prace gospodarcze (drobne naprawy, malowanie itp) w obiektach spółki. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez BMJ Doradztwo Personalne Sp.

z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE).

Zgadzam się na przesyłanie danych dotyczących mojej osoby za pomocą środków teletransmisji danych. Administratorem Bazy Danych BMJ jest BMJ Doradztwo Personalne Sp.

z o. o., ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań. na adres mailowy. nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia - 1525

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku