Trainer
Pfizer
Warsaw, Poland
7 d. temu

Pracownicy Pfizer światowego lidera w sektorze firm biofarmaceutycznych - pracują razem, aby pozytywnie wpływać na zdrowie ludzi na całym świecie.

W związku z globalnym rozwojem naszych produktów i biznesu, nieustannie poszukujemy nowych talentów. Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikami jednostek biznesowych w celu identyfikacji potrzeb treningowych w obszarze wiedzy produktowej i kompetencji Zespołów Sprzedażowych
  • Dostarczanie szkoleń zgodnie z globalnym katalogiem szkoleń StratCO lub / i we współpracy z lokalnymi dostawcami
  • W miarę potrzeb adaptowanie globalnych i regionalnych kursów do lokalnych potrzeb
  • Koordynowanie szkoleń produktowych, w tym logistyki i niezbędnych zasobów
  • Przypisywanie szkoleń na globalnej platformie e-learningowej
  • Ścisła współpraca z regionalną organizacją treningową
  • Raportowanie do lokalnego StratCO Commercial Operations Lead. Średnio trzy podróże zagraniczne rocznie, 40-50% czasu pracy w terenie (samochód służbowy).

    Wymagane kwalifikacje

  • Potwierdzone doświadczeniem umiejętności treningowo / organizacyjne
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Oferujemy :

  • Pracę w różnorodnym i dynamicznym zespole o wysokiej kulturze
  • Możliwości rozwojowe w lokalnej i regionalnej organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pfizer is an equal opportunity employer and complies with all applicable equal employment opportunity legislation in each jurisdiction in which it operates.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych