SERWISANT MOBILNY MASZYN CNC
ECKERT AS Sp. z o.o.
Legnica, Dolnośląskie
13 d. temu
  • OPIS STANOWISKA : naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych; montaż nowych maszyn CNC; prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów;
  • WYMAGANIA : poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół; wykształcenie techniczne (min.

  • zawodowe); dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych; znajomość rysunku technicznego; wiedza z zakresu podstawowej mechaniki i elektryki;
  • uprawnienia elektryczne E1; prawo jazdy kategorii B; mile widziana znajomość języka angielskiego; OFERUJEMY : pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę; wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalna; atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji;
  • szkolenia krajowe i zagraniczne; niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, samochód; pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multi Sport i inne benefity pozapłacowe;
  • przyjazne otoczenie miejsca pracy,pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta. Dokumenty w języku polskim : CV i list motywacyjny proszę kierować na adres e-

    mail lub korespondencyjnie : ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECKERT Sp.

    z o.o. z siedzibą przy ul. Pawickiej 4c, 59-220 Legnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez ECKERT Sp.

    z o.o. z siedzibą przy ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji .

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych