Operator wózka widłowego
LeasingTeam
Pniewy, Mazowieckie
3 d. temu

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys.

pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia.

Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.

pl Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator wózka widłowego Miejsce pracy : Michrów koło Tarczyna Zakres zadań : · Obsługa wózka widłowego, · Transport gotowych produktów z linii produkcyjnej na magazyn, · Załadunek i rozładunek transportów.

Oczekujemy : · Chęci do pracy w systemie zmianowym, · Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, · Książeczki Sanitarno-

 • Epidemiologicznej, . Uprawnień na wózki widłowe. Oferujemy : · Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, · Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego, · Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną, płatny urlop, wypłatę 10tego każdego miesiąca, · Stawkę dzienną : 16 zł / h brutto;
 • stawkę nocną : 19,2 zł / h brutto z możliwością podwyżki po przepracowaniu miesiąca, · Miesięczne premie w wysokości nawet 600 zł brutto.

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

  Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku