Hydraulik, technik grzewczy do pracy k.Erfurt
eastRecruiting
Katowice, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

EastRecruiting to miedzynarodowa Agencja Pracy zatrudniająca Specjalistów z całej Europy Wschodniej na niemieckich warunkach - umowa o pracę z całym pakietem socjalnym i opieką medyczną.

Pomożemy Ci znależć najlepsą ofertę pracy dopasowaną do Twoich kwalifikacji. Hydraulik, technik grzewczyze znajomością j.

Niemieckiegow pobliżu Erfurt Opis stanowiska : Instalacje gazowe i wodne, hydraulika, podstawowe instalacje sanitarne, demontaż, układanie rur, serwis kotłów i awarie, konserwacja kotłów, instalacja kotłów itp.

Mile widziane doświadczenie w pracy na tradycyjnych systemach grzewczych lub odnawialnych technologiach grzewczych, takich jak pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe.

Praca 5-6 dni w tygodniu, około 35-50 h tygodniowoOferujemy : Kontrakt na czas nieokreślony Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na czas nieokreślony ze wszystkimi niemieckimi benefitami (socjal, ubezpieczenie, emerytura) Pensja w wysokości 14 EUR na godzinę brutto PLUS dodatek dzienny w wysokości 55 EUR + dodatek świąteczny i urlopowy + dodatek jednorazowy na ubrania robocze Zakwaterowanie płatne w pokoju 1 os.

z kuchnią i łazienką Uniform do pracy zapewniony Bezpłatny Internet, TV 80% zwrotu kosztow dojazdu do miejsca pracy 100% zwrotu za covid test (wymagane, jezeli kandydat nie jest zaszczepiony)Wymagania : Znajomość języków : język niemiecki na poziomie komunikatywnym / średnio-zaawansowanym (A2 / B1) Gotowość do podjęcia pracy od zaraz! Prawo jazdy kat.

B Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania zapraszam do kontaktu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku