Prawnik w dziale prawnym
Arcos FM PL
Wrocław, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Twoje zadania

  • Sprawdzanie pod względem prawnym i ekonomicznym umów kupna sprzedaży, najmu, o dzieło oraz o świadczenie usług
  • Prowadzenie spraw związanych z wystawianiem wewnętrznych i sądowych upomnień i wezwań do zapłaty
  • Sprawdzanie / opracowywanie roszczeń w szczególności w zakresie prawa cywilnego / publicznego
  • Opracowywanie sprzeciwów, kontrola terminów
  • Współpraca i koordynacja prawników zewnętrzych
  • Prawne wsparcie naszych działów, np. działu budowlanego, Facility Management, Centermanagement i innych
  • Twój profil

  • Ukończone studia prawnicze w Polsce lub równorzędne wykształcenie
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w kancelarii prawniczej lub jako prawnik w przedsiębiorstwie
  • Analityczne myślenie ukierunkowane na skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Samodzielna i dokładna praca na własną odpowiedzialność
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Gruntowne wdrożenie do pracy w centrali firmowej w Weimarze, Niemcy
  • Oferujemy

  • Wdrożenie do pracy przez okres ok. 12 miesięcy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Zgłoś tę pracę