STOLARZ 13 EUR/godz. + Kwatera Niemiecka Umowa.
Rekrutacja-Kozow
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA - STOLARZ LINIA PRUDUKCYJNA BUDOWA JACHTÓW. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje Stolarzy i CIEŚLI na projekty do NIEMIEC.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Praca od 02.11.2020, 09.11.2020 i w kolejnych tygodniach.

Miejsce Pracy Giebelstadt Miedzy Wurzburg a Frankfurt / M. OPCJA 1 STAWKA : 12,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA.

Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACODAWCA. OPCJA 2 STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA.

Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK. OPCJA 3 STAWKA : 14,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACOWNIK.

Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK. ZADANIA : Prace w zakładzie Stolarskim przy Produkcji Mebli oraz Boazerii.

lub Montaz Elementów Drewnianych ( Drzwi , Okna , Podłogi) oraz Mebli na linii Produkcyjnej. lub bezposrednio na Jachtach.

Prace Montażowe przy składaniu Elementów. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : zawód braznowy Stolarz , Ciesla nie jest wymagany. znajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie w rozmowie A2. Własne AUTO do wyjazdu jest wymagane.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku