Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Sieci
Grupa Eurocash - Duży Ben
Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie, Polska
12 min. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu rekrutacji oraz działu otwarć w realizacji procesów związanych z zatrudnieniem nowych agentów oraz wsparcie działu Operacji w bieżącej pracy związanej z otwartymi sklepami
  • Koordynacja zadań związanych z bieżącą obsługą umów agencyjnych oraz funkcjonujących sklepów
  • Bieżąca współpraca z działem Ekspansji oraz działem Biura Obsługi Klienta
  • Udział w projektach grupy Eurocash S.A.
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i angażowania w przydzielone zadania
  • Umiejętność prezentacji danych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (planowanie oraz realizacja powierzonych zadań) samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny (m.in. karty przedpłacone, paczki świąteczne, darmowa opieka medyczna, karty sportowe, atrakcje dla dzieci pracowników)
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i możliwość realnego zmieniania otaczającej rzeczywistości
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • Grupa Eurocash - Duży Ben

    Duży Ben to sieć nowoczesnych marketów alkoholowych, które mają za zadanie zaspokajać oczekiwania Polaków dotyczące zakupu alkoholu.

    Staramy się być blisko naszych klientów, oferując atrakcyjne ceny i szeroki wybór. Wszystko po to, by ułatwić zakupy alkoholowe i sprawić, aby przyjście do market było po prostu przyjemne.

    Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.