Accountant
Randstad Polska
Warszawa, Polska
3 d. temu

Jeśli masz doświadczenie na stanowisku księgowym, interesuje Cię praca w miedzynarodowej firmie z rozwiniętą kulturą korporacyjna oraz chccesz brać udział w procesie tranzycji, to ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę na pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pracę dla międzynarodowej firmy
  • elstyczne godziny pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość skorzystania z benefitów typu karta sportowa, opieka medyczna
  • zadania

  • Podanie danych płacowych
  • Fakturowanie miesięczne
  • udział w procedurze zamknięcia miesiąca
  • Coroczny audyt Raportowanie VAT
  • Kontynuacja A / R.
  • Kontakt z klientami i konsultantami
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i ogólnej optymalizacji, aby wspierać dalszy rozwój ProData Consult
  • oczekujemy

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • Preferowana znajomość skandynawskiego prawa księgowego
  • Sprawdzona umiejętność obliczania, księgowania i zarządzania danymi księgowymi i dokumentacją finansową
  • Doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi
  • praktyczna znajomość Excel i Navision
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47