Młodszy monter Stryków
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Smolice
5 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • umowę o pracę tymczasową w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • stawka godzinowa 18,00 - 18,50 zł / h brutto
  • pracę siedząco-stojącą
  • wynagrodzenie podstawowe + premia frekwencyjna 10%
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • bezpłatny transport dla Pracowników z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Konstantynowa Łódzkiego, Bratoszewic, Łowicza, Głowna, Łęczycy, Piątku, Koluszek oraz Brzezin
  • pakiet Benefitów (dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, Program Polecam Pracownika, ubezpieczenie grupowe).
  • Obowiązki :

  • montaż drobnych elementów
  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • dbałość o jakość wytwarzanych produktów
  • przestrzeganie procedur i instrukcji na stanowisku pracy
  • Wymagania :

  • zdolności manualne
  • dobry wzrok
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, będzie mile widziana
  • Zgłoś tę pracę