Sprzedawca/Asystent Działu Handlowego
Centrum Rolnicze AVENA s.c.
Opatówek, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży rolniczej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Sprzedawcy / Asystenta Działu Handlowego.

JEŻELI : - lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z klientem, - jesteś przedsiębiorczy, - jesteś nastawiony na działanie, - uśmiech to Twój klucz do budowania relacji TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE ! OFERUJEMY : - stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju oraz zdobycia nowego doświadczenia zawodowego, - przyjazną atmosferę pracy, - atrakcyjną powierzchnię hurtowni oraz magazynu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z podpisaną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Rolnicze AVENA s.

c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

Ponadto informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Centrum Rolnicze AVENA s.

c. Szulec 20, 62-860 Opatówek. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu / i prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku