Blacharz samochodowy - Norwegia
CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Szczecin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko : Blacharz samochodowymiejsce pracy : Norwegia Oslo i okoliceNaprawa samochodów osobowych w autoryzowanych serwisach oraz stacjach szybkiej obsługi.

Najczęściej poszukiwani są blacharze specjalizacji - VW & Audi, Mercedes, Ford, Toyota, Citroen, Peugeot, Toyota, Mazda, BMW i inne.

Warunki pracy : - wynagrodzenie : 185 200 nok / godzine brutto. Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto. - zatrudnienie na norweskich warunkach praca od poniedzialku do piatku (37, 5 godziny tygodniowo z nadgodzinami w wybranych warsztatach).

 • przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie CBA Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym.
 • każdy blacharz otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) - pomagamy w zakwaterowaniu, w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, numeru personalnego oraz otwarciu konta bankowego.
 • każdemu pracownikowi przydzielany jest, przez pierwszych kilka miesięcy, konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski blacharz, pomagający w codziennej pracy na warsztacie;
 • blacharzom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym, którzy nie znaja żadnych języków obcych, proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka norweskiego.
 • Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy na norweskim warsztacie (w którym przeważnie pracuje się z samymi Norwegami więc znajomość języka w stopniu przynajmniej podstawowym jest niezbędna).

  Najblizsze bezplate szkolenie jezykowe w marcu 2016 (w Szczecinie).Wymagania : - wykształcenie kierunkowe jako blacharz samochodowy oraz kilkuletnie, aktualne doświadczenie w zawodzie (najlepiej w autoryzowanych serwisach).

 • prawo jazdy kat. B - znajomość języka norweskiego i / lub angielskiego (bądź chęć podjęcia szkolenia z zakresu języka norweskiego).
 • Mile widziane : Zgłoszenia blacharzy znajdujących się na terenie Norwegii.Termin rozpoczęcia pracy : Rozpatrywany indywidualnie pomiędzy warsztatem, a blacharzem.

  Najczesciej w przeciagu 2 tyg. Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku