Mid/Senior Android Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Dla amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Android w Java'ie
  • Dobra znajomość Gradle i Android Studio
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Oferujemy :

  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Środowisko pracy : Laptop + 2 monitory, biurko z regulowaną wysokością (do pracy siedzącej bądź stojącej)
  • Pracę w zespole liczącym około 6-ściu osób
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę
  • Obowiązki :

  • Budowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformie Android dla popularnych marek
  • Rozwiązywanie problemów związanych z rozwojem oprogramowania Android, rozwój techniczny i integracja komponentów
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.