Staż w dziale Home & Distribution
Schneider Electric
Warszawa, MZ, PL
2 d. temu

Staż w dziale Home & Distribution-005SNE

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w dziale Home & Distribution.

Twój zakres obowiązków :

  • analiza i raportowanie działań konkurencji
  • tłumaczenie materiałów marketingowych drukowanych oraz on-line z j. angielskiego
  • współpraca z grafikiem i koordynacja projektów graficznych
  • prowadzenie projektu dni otwartych dla klientów
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • bieżące wsparcie działu marketingu
  • Kwalifikacje

    Doświadczenie i umiejętności, których szukamy :

  • studentów 2-go, 3 lub 4 roku (Zarządzanie, Marketing lub inne kierunki biznesowe)
  • dyspozycyjność min. 30h w tygodniu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie w realizację wykonywanych działań
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy
  • Jeśli interesuje Cię :

  • rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
  • płatny staż
  • elastyczny grafik umożliwiający połączenie stażu z zajęciami na uczelni
  • interesujące i samodzielne zadania w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych
  • Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.
  • W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili.

    Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.