Menedżer Projektów Sprzedażowych/ PMO
HAYS Sales & Marketing
Katowice
3 d. temu
source : infoPraca

Menedżer Projektów Sprzedażowych / PMO

NR REF. : 1154660

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z sektora ochrony środowiska, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko : Menedżer Projektów Sprzedażowych / PMO.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało : tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży w celu zwiększenia obrotów oraz pozycji na rynku, poszukiwanie, a także wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych, jak również utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z klientami.

Menedżer Projektów Sprzedażowych będzie także odpowiedzialny za negocjacje warunków handlowych z kluczowymi klientami, przygotowywanie kalkulacji pod kontrakty, oferty, umowy, zlecenia klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych.

Rola ta wiąże się także z bieżącym raportowanie oraz dbałością o prawidłowy oraz zgodny z procedurami wewnętrznymi system dokumentacji handlowej.

Nasz Klient poszukuje osób z doświadczeniem w prowadzeniu projektów oraz współpracy z klientami biznesowymi, w tym doświadczeniem w sprzedaży na rynku B2B oraz wykształceniem wyższym.

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym. Idealny Kandydat powinien bardzo dobrze posługiwać się programami pakietu MS Office, a w szczególności Excel, posiadać czynne prawo jazdy kat B oraz zdolności analitycznego oraz koncepcyjnego myślenia.

Pracując na tym stanowisku możesz liczyć na bardzo ciekawy zakres obowiązków, możliwość ciągłego rozwoju oraz udziału w różnorodnych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Jeśli ta oferta wydaje się być dla Ciebie ciekawa, a Twoje doświadczenie zbieżne z oczekiwaniami naszego Klienta, zachęcamy do przesłania swojego cv.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku