# Spawacze # Praca w Płocku # Delegacja
B&S Sp. z o.o.
Płock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy z Płocka lub okolic, do pracy przy konstrukcjach stalowych i rurociągach w Płocku i na wyjazdach.

Opis stanowiska : 1.Spawacze : - spawanie metoda TIG / 141 (delegacja - Czechy) - od 15.04.2020r., - spawanie metoda MAG 135 / 136 (prefabrykacja w Płocku) 2.

Wymagania : - doświadczenie w spawaniu rur metodą TIG 141 - stal kwasoodporna min. pół roku doświadczenia w spawaniu (warunek konieczny), - doświadczenie w spawaniu rur metodą MAG 135 / 136 - stal czarna - min.

pół roku doświadczenia w spawaniu (warunek konieczny), - umiejętność spawania potwierdzona koniecznie certyfikatem, - dokładność i precyzja, - brak nałogów alkoholowych i środków odurzających.

3.Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w pełnym wymiarze godzin - zakwaterowanie CV wraz z certyfikatami (warunek konieczny), prosimy przesyłać na maila, w temacie proszę podać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikujecie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych jest B&S Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 1 lok. 203.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku