Księgowy w BusinessFace
BusinessFace
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : students

Naszą filozofią jest harmonijny rozwój firmy i pracownika. W związku z otwarciem nowego prężnego projektu poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowego.

Zadania :

  • zamykanie miesiąca / kwartału / roku,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych,
  • raportowanie na potrzeby zarządu,
  • kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych Klientów,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów,
  • obsługa audytów księgowych i podatkowych,
  • bieżąca analiza kont księgowych,
  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki,
  • analiza rozrachunków dostawców zewnętrznych,
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • komunikacja z Klientami,
  • inne zadania księgowe
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub inne pokrewne),
  • doświadczenie w biurze rachunkowym minimum 2 lata najlepiej ostatnia praca lub przed ostatnia,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, i ustaw podatkowych CIT, PIT, VAT,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • doskonała umiejętność organizacji pracy i skrupulatność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość na nowe wyzwania
  • Oferujemy :

  • stabilne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od potrzeb kandydata,
  • szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji.
  • miłą i nastawioną na komunikację atmosferę daleką od korporacyjnego stylu,
  • brak formalnego dress-code i uproszczoną komunikację z przełożonym,
  • wsparcie merytoryczne
  • Zgłoś tę pracę