Pracownik produkcji
Randstad Polska
Łódź, Polska
4 d. temu

Długo oczekiwana rekrutacja właśnie ruszyła. Praca na produkcji, w klimatyzowanej hali , na 2 zmiany czeka właśnie na Ciebie.

Aplikuj lub wyślij sms o treści " KOMPUTER " - oddzwonimy.

oferujemy

  • praca na 2 zmiany
  • dojazd do pracy Taxi ( dotyczy nadgodzin)
  • kartę sportową od 40 PLN,
  • zniżki do kina, teatrów, restauracji itp.,
  • prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie (34 PLN),
  • smaczne i tanie obiady (4 PLN za dwudaniowy obiad),
  • parking dla pracowników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • zadania

  • czynności magazynowe,
  • prace montażowe,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • przygotowanie produktów do wysyłki.
  • oczekujemy

  • umiejętności obsługi komputera (poziom podstawowy),
  • motywacji do pracy,
  • zdolności manualnych.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47