Pomiarowiec okien-doradca techniczno-handlowy
Profitech Sp. z o.o.
Opole, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

OFERTA PRACY PROFITECH Sp. z o. o. to uznany producent z branży stolarki okiennej, który od 18 lat oferuje swoim klientom w kraju oraz za granicą wysokiej klasy okna i drzwi z PVC i aluminium.

Pomiarowiec okien - doradca techniczno - handlowy Miejsce pracy : Opole i okolice Zakres obowiązków : - wykonywanie pomiarów stolarki okiennej i drzwiowej - doradztwo techniczne - sporządzanie kalkulacji oraz ofert handlowych - utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych - dbanie o dobry wizerunek firmy Oferujemy : - stałą pracę - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy firmie o międzynarodowym zasięgu - samochód - telefon - przyjazną atmosferę w miejscu pracy Wymagamy : - umiejętności wykonywania pomiarów stolarki okiennej i drzwiowej - odpowiedzialności i rzetelności - wysokiej kultury osobistej - prawo jazdy kat.

B Kontakt : tel. 77 / 457 04 91 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profitech Sp.

z o.o. W Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku