Energetyk
Greiner packaging sp. z o.o.
Teresin, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko ENERGETYK Miejsce pracy : Teresin Zadania :

  • Wykonywanie bieżących inspekcji, konserwacji i napraw systemów i instalacji energetycznych : kotłownia parowa, stacje transformatorowe ŚN / NN, sprężarkownia, instalacja wody technologicznej, klimatyzacja i wentylacja, oświetlenie, wodociągi, gazociągi,
  • Utrzymanie podległego parku w dobrym stanie technicznym,
  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem,
  • Wykonywanie prac instalacyjno montażowych,
  • Czynny udział przy nowych inwestycjach,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji,
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa instrukcja naprawy),
  • Odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń,
  • Zapewnianie, że wykonywane prace są prowadzone zgodnie z odpowiednimi wymaganiami obowiązującymi w firmie oraz przepisami obowiązującego prawa państwowego,
  • Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
  • Przestrzeganie zasad BHP i Jakości. Wymagania :
  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (energetyka, mechanika, elektrotechnika, automatyka i pokrewne),
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym / 3 zmiany
  • Mile widziani absolwenci studiów kierunków technicznych jw.,
  • Aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV,
  • Minimum 5-cio letnie doświadczenie w dziale technicznym,
  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność samokształcenia i motywacja do zdobywania nowych umiejętności,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy
  • Pełne przeszkolenie do samodzielnej pracy na stanowisku : Energetyk
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, ZFŚS, prezenty okolicznościowe). Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) drogą pocztową lub elektroniczną na adres : Greiner packaging Sp.
  • z o.o. 96-515 Teresin, al. XX-lecia 54 e-mail : lub kontakt telefoniczny : 667100891 Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Greiner packaging sp.

    z o.o., z siedzibą w Teresinie, Al. XX-lecia 54. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji na podstawie art.

    6 ust. 1 pkt. b), oraz c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

    U. UE. L. z 2016 r. nr 119, str. 1), zwanego dalej Rozporządzeniem. Jeżeli poda Pani / Pan dane osobowe, wykraczające poza zakres konieczny do przeprowadzenia rekrutacji, podstawą ich przetwarzania jest Pani / Pana zgoda (wyrażona poprzez przesłanie CV), która może zostać wycofana w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 90 dni po zakończonym procesie rekrutacji. Ponadto posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu.

    Ma Pani / Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

    Podanie przez Pana / Panią swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest ono warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a konsekwencja ich niepodania skutkować będzie nieuwzględnieniem aplikacji rekrutacyjnej.

    Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.