Sprzątająca/ Sprzątający z orzeczeniem w Juraszu
Naprzód
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Kapitałowa Naprzód działającą na terenie Szpitala Uniwersyteckiego imienia Antoniego Jurasza w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko osoby sprzątającej z orzeczeniem o niepełnosprawności Poszukujemy pracowników dyspozycyjnych do pracy od zaraz.

Oferujemy : - pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie w terminie - możliwość zdobycia doświadczenia - szkolenie na stanowisku - pracę w miłej atmosferze.

i przyjaznym zespole - możliwość dodatkowego dorobienia - dofinansowanie do leków, sprzętu rehabilitacyjnego czy kursów i szkoleń - dofinansowane wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w górach lub nad morzem.

Zakres zadań : - dbanie o stan środków czystości i higieny - dbanie o czystość na powierzonym obszarze (oddziale szpitalnym) Wymagania : -pozytywne nastawienie -chęć i gotowość do pracy Nie boisz się wyzwań?

Chcesz pracować? Zadzwoń a odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku