Inżynier Budowy
HAYS Construction & Property
Łódź
1 d. temu
source : infoPraca

NR REF. : 1155069

Naszym klientem jest firma budowlana będąca Generalnym Wykonawcą inwestycji przemysłowych. Znajduje się ona wśród jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie.

W związku z intensywnymi planami projektowymi poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy w Katowicach, Łodzi, Krakowie, Kielcach i we Wrocławiu.

Zatrudniony kandydat będzie wspierał Kierownika Budowy w jego codziennych zadaniach poprzez, m.in. zamawianie i koordynowanie dostaw materiałów, realizowanie prac związanych z inwestycją zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Inżynier Budowy odpowiadał będzie również za sporządzanie dokumentacji technicznej, przygotowywanie przedmiarów, czy przygotowywanie zapytań ofertowych na potrzeby prowadzonego projektu.

Poszukujemy Kandydata z wykształceniem wyższym technicznym kierunkowym Budownictwo który zdobył doświadczenie w zakresie inwestycji przemysłowych.

Uprawnienia budowlane nie są wymagane, jednak posiadanie ich będzie niewątpliwie dużym atutem. Na oferowanym stanowisku wymagana jest praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania prawa budowlanego i umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej.

Ważne, by Kandydat poruszał się płynnie w środowisku AutoCAD i MS Office, posiadał prawo jazdy kat. B i porozumiewał się komunikatywnie w języku angielskim.

Dołączając do firmy Kandydat będzie miał zapewniony rozwój w jej strukturach budowlanych. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do nauki języka angielskiego lub niemieckiego oraz kartę MultiSport).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku