Junior Back Office Agent z francuskim (Rekrutacja prowadzona online)
CEE Experts by L.M. International Group
Poznań, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO / SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria.

Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zakres obowiązków :

  • tworzenie raportów dotyczących obsługiwanych umów
  • nadzór nad formalnymi aspektami wystawianych rachunków
  • wsparcie procesu kompleksowej obsługi klientów oraz utrzymania i przedłużania kontraktów
  • weryfikacja baz danych i wyjaśnianie niezgodności
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie oraz dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na pełen etat
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
  • doświadczenie nie jest wymagane - do wszystkiego Cię przygotowujemy
  • Nasz klient oferuje :

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
  • możliwość zdobywania kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez firmę
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie, ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • Aplikuj