Кладовщик/Magazyner
Fokus premium Sp. z o. o.
Wejherowo, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Вакансия написана на польском и русском языках Oferta w języku Polskim oraz Rosyjskim W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy : 84-

241 Gościcino (koło Wejherowa) Zadania :

  • załadunki i rozładunki wózkiem widłowym,
  • rozmieszczenie i przygotowanie towarów do wydania zgodnie z dokumentami.
  • prace pomocnicze i porządkowe w magazynie.
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń.
  • Przestrzeganie przepisów BHP Oferujemy :
  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa+ premia świąteczna za przepracowany rok). Nasze wymagania to :
  • sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie,
  • prawo jazdy kat.B,
  • uprawnienia i praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
  • Pierwsza umowa na okres próbny 3 mc Prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na mail firmowy В связи с динамичным развитием компании мы ищем кандидатов на должность (можно из Белоруссии, или Украины : РАБОТНИК СКЛАДА Место работы : 84-
  • 241 Gościcino (возле Вейхерово) Задачи :

  • погрузка и разгрузка товара погрузчиком,
  • размещение и подготовка товаров для выдачи в соответствии с документами.
  • вспомогательные и уборочные работы на складе.
  • Уход за техническим состоянием погрузочных машин.
  • Соблюдение правил техники БЕЗОПАСНОСТИ Мы предлагаем :
  • постоянную работу в динамично развивающейся компании,
  • занятость на основе трудового договора,
  • Хорошее и своевременное выплачиваемое вознаграждение (оклад + премия индивидуальная + Новогодние бонусы за завершенный год). Наши требования это :
  • добросовестность, ответственность и хорошая организация работы,
  • опыт работы в аналогичной сфере,
  • водительские права кат. Б,
  • полномочия и практические навыки вождения вилочного погрузчика,
  • Первый договор на испытательный срок 3 месяца Пожалуйста, присылайте РЕЗЮМЕ прямо на
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych