Senior HR Business Partner
DHL Supply Chain Sp. z o.o.
Żerniki
6 d. temu
source : FACHPRACA

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

W związku z otwarciem nowej operacji dla tysięcy osób poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres zadań na stanowisku

Poszukujemy osoby z postawą "can do". Będziesz współpracować z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Oczekujemy silnego poczucia odpowiedzialności za swoje obowiązki oraz inicjatywy w rozwiązywaniu problemów, które potraktujesz jako wyzwania.

Ponadto będziesz odpowiedzialny / odpowiedzialna za :

  • Działalność jako partner biznesowy dla wybranego obszaru organizacji, poprzez merytoryczne wsparcie kadry managerskiej, monitoring wskaźników HR.
  • Współpraca z managerami w zakresie polityki personalnej, wspierając takie procesy jak rekrutacja, onboarding, ocena okresowa, programy rozwojowe, ścieżki karier, exit interviews itp., polityka dyscyplinarna.
  • Realizacja istniejących procesów HR według wewnętrznych zasad oraz terminów.
  • Identyfikacja wyzwań rynku, organizacji i obszaru biznesowego, który będziesz wspierać.
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR mających na celu osiągnięcie założonych wskaźników.
  • Nadzorowanie procesu rekrutacji, monitoring stanu oraz struktury zatrudnienia, planowanie zasobów.
  • Koordynacja działań współpracujących agencji pracy tymczasowych.
  • Bieżący, aktywny mentoring w zakresie HR dla kadry zarządzającej, organizacja bądź przeprowadzanie szkoleń.
  • Uczestniczenie w realizacji polityki personalnej oraz strategii Employer Brandingowej Firmy.
  • Wspierać budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach organizacji.
  • Oczekiwania

  • Min 5 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zagadnieniami kadrowymi.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w dynamicznej organizacji.
  • Wiedza i praktyczne zastosowanie przepisów prawa pracy, ogólna wiedza z zakresu przepisów BHP oraz pracy tymczasowej będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Nastawienie na realny wynik i cel, umiejętność adaptacji do zmian.
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku.
  • Silne poczucie obowiązku za powierzone zadania oraz uzgodnione terminy.
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia.
  • Wysoka kultura osobista oraz asertywność.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz łatwość w poznawaniu nowych programów.
  • Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność
  • CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

    Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu.

    W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

    Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

    W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony / a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.