Asystent/ka w Dziale Sponsoringu
MMC Polska
Warszawa, PL
‎9 godz. temu
source : RocketJobs

MM Conferences S.A . (MMC Polska) jest liderem kongresów z zakresu nowych technologii dedykowanych sektorom finansów, ubezpieczeń, przemysłu, telekomunikacji i energetyki.

Realizujemy projekty, które stały się platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku. Aktywni jesteśmy także w czasie pandemii organizując spotkania online i w formule hybrydowej.

Poruszamy się w obszarach zielonej energetyki, fintech, smart city, retailu i e-commerce, AI, industry 4.0, blockchain etc.

Jeżeli interesujesz się choć trochę tą tematyką zapraszamy do zespołu.

Do rekrutacji zapraszamy osoby zorganizowane, zaangażowane, otwarte na nowe wyzwania i kontakty z partnerami biznesowymi.

Zadania do realizacji w naszym zespole :

  • wsparcie w obsłudze kluczowych klientów biznesowych (przygotowywanie ofert sponsorskich, nadzór nad umowami i realizacją świadczeń, bieżący kontakt z partnerami)
  • współpraca z działem marketingu w przygotowywaniu komunikatów, newsletterów; koordynacja współpracy partnerów w zakresie wywiadów, dedykowanych mailing’ów
  • obsługa partnerów na wydarzeniu (ustalanie kwestii organizacyjno-logistycznych, pozyskiwanie materiałów, wsparcie przygotowania floor-planu, realizacja networkingu dla partnerów)
  • współpraca z działami marketingu, graficznym, merytorycznym (w realizacji powyższego)
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • Chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność i utrzymywania budowania relacji
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, zdolności analityczne, odpowiedzialność
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Mile widziany język angielski
  • Oferujemy :

  • Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość pracy w formule hybrydowej (biuro w centrum miasta, 38. piętro Intraco)
  • Możliwość współtworzenia konferencji
  • Ciekawe / ambitne zadania i stałe podnoszenie kwalifikacji, realizację wyzwań zawodowych w ramach projektów MM Conferences
  • Informujemy, że administratorem danych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe p...more