Specjalista ds.przetargów z j.angieskim i niemieckim
Talentplace
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla swojego Klienta- światowej marki producenta elektroniki użytkowej - poszukuję pracowników do nowej siedziby firmy w Łodzi na stanowisko Specjalista ds.

przetargów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), bogaty plan wdrożeniowy, liczne benefity oraz wsparcie przy relokacji (min.

150 km). Zadania : Implementacja, wdrażanie i ulepszanie procesów związanych ze wsparciem sprzedaży. Proaktywna współpraca z Kierownikami Projektów, Managerami produktów.

Ustalanie priorytetów i zapewnienie poprawności i kompletności ofert zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi. Wspieranie standaryzacji i dokumentowania sposobu pracy w zespole wsparcia sprzedaży.

Przygotowywanie wszystkich potrzebnych dokumentów do udziału w przetargach dla sprzedawców wszystkich jednostek / linii biznesowych.

Tworzenie i aktualizowanie ofert. Ciągle doskonalenie procesu używając metodologii LEAN Oczekiwania : Niemiecki na poziomie B2 / C1 oraz angielski na poziomie B2 -warunek konieczny.

Doświadczenie w pracy z klientem i systemem CRM Dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów Zapraszam do aplikowania!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku