Elektromonter
Techvisie Personeelsdiensten Centraal BV
Wroclaw, PL
‎15 godz. temu
source : Europa.jobs

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii.

Nasze biura stoją przed Państwem otworem.WYMAGANIA : - Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,- Wykształcenie zawodowe mile widziane,- Certyfikat VCA mile widziany,- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,- Umiejętność czytania rysunku technicznego, - Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Montaż oświetlenia instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych / mieszkalnych,- Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,- Montaż tras i ław kablowych,- Usuwanie bieżących usterek,- Ogólne prace elektromonterskie.

OFERUJEMY : - Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę, - Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku