pracownik stacji paliw
Randstad
Stara Błotnica, Mazowieckie
3 d. temu

job description

Szukasz pracy. Dołącz do naszego zespołu. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

oferujemy

  • umowę o pracę z odprowadzanymi składkami ZUS
  • stabilne zatrudnienie
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • nawiązanie stałej współpracy
  • możliwość rozwoju
  • zadania

  • obsługa Klienta (pomoc przy tankowaniu paliwa lub samodzielne tankowanie)
  • wydawanie towaru dla Klienta
  • obsługa dystrybutorów
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym 12 / 24
  • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych