Staż dla osób niepełnosprawnych
strefakarier.pl
Częstochowa, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy? Stażu? Martwisz się, że nie masz doświadczenia, bądź jest ono znikome? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje?

Chciałbyś odkryć swój potencjał zawodowy? strefakarier.pl zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

1. Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? 2.Mieszkasz na terenie województwa śląskiego ? 3. Masz motywację do znalezienia pracy, zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to nie zwlekaj i zgłoś się już teraz! Co zyskujesz biorąc udział w projekcie?

1. Diagnozę preferencji zawodowych, doradztwo zawodowe, 2. Wdrożenie indywidualnego Planu Działania uwzględniającego Twoje możliwości i oczekiwania, 3.

Grupowe warsztaty treningu pracy, 4. wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami, 5. 4 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł brutto brutta / miesiąc 6.

dodatek motywacyjny w poczet pokrycia kosztów zakwaterowania, dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych w wysokości 400 zł / miesiąc 7.

Szkolenia specjalistyczne i zawodowe oraz kursy np. językowe, komputerowe- łącznie średnio 90 godz. 8. Realną szansę na zatrudnienie Od uczestników projektu oczekujemy : 1.

Pełnego zaangażowania w uczestnictwo w projekcie 2. Motywacji do podnoszenia kwalifikacji 3. Pozytywnego myślenia : ) Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 570-560-410.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku