Operator wózka widłowego
Balans Poland sp. z o.o.
Konstantynów Łódzki
6 d. temu

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku :

  • Odbieranie produktów oraz dostarczanie niezbędnych elementów na obszar produkcji
  • Porządkowanie asortymentu na magazynie
  • Przygotowywanie i odbiór zamówień
  • Praca z dokumentacją, skanerem
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT WARUNEK KONIECZNY)
  • Doświadczenie na wysokim składowaniu (warunek konieczny)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na danym stanowisku
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie równoważnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + premia frekwencyjna + inne dodatki)
  • Rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres monika balans-praca.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

    29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).