Poszukuję opiekunki Dolna Saksonia
MELISA
Przemyśl, Podkarpackie
13 d. temu
source : Lento.pl

Witam, nawiążę współpracę z opiekunką dla 95-letniej kobiety. Zlecenie jest w Braunlage - małe miasteczko uzdrowiskowe w Dolnej Saksonii.

Podopieczna jest osobą samotną (nie ma rodziny). Jest leżąca i otyła dlatego wszystko robi się przy niej w łóżku. Przychodzi tam Pflegedienst, ale raczej sprawdzić czy wszystko ok.

Aktualnie jest tam opiekunka z Polski, która mówi dobrze po niemiecku i zarabia 1800€. Dlatego chętnie podejmę współpracę z osobą, która też prowadzi działalność gospodarczą lub gewerbe i też mówi swobodnie w języku niemieckim.

Pracy tam nie ma wiele, tylko skoczyć na zakupy dla siebie i podopiecznej, ugotować dobry obiad, umyć ją w łóżku, zmienić pampersa i położyć spać.

Oferuję : - pokrycie kosztów podróży do 150€ w obie strony lub organizacja przejazdu - na miejscu jest Polka (koordynatorka), która odwiedza opiekunki i jak trzeba pomaga -

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - wynagrodzenie 1800€

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku