Kierowca kat. D
Agencja Pracy JOBLAB
Będzin
3 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierowca kat. D Będzin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy, która zajmuje się transortem publicznym, poszukujemy :

KIEROWCY KAT. D

Do Twoich zadań będzie należało :

  • kierowanie autobusem,
  • przygotowanie pojazdu do jazdy,
  • dbałość o bezpieczeństwo jazdy, teminowość,
  • Wymagania

    Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat. D oraz świadectwo kwalifikacji, to ta praca jest dla CIEBIE!

    Nie wymagamy doświadczenia. Jeśli je posiadasz, to ta oferta też jest dla CIEBIE! : )

    Oferujemy

    Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą,

  • stałe comiesięczne wynagrodzenie wraz z dodatkami,
  • comiesięczne premie,
  • dodatek stażowy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • bilet wolnej jazdy dla całej rodziny,
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. bony na święta, wczasy pod gruszą
  • Zgłoś tę pracę