operator maszyn>4000zł-5100zł>wolne weekendy>darmowe obiady
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu

job description

Witaj w świecie śmietan, sałatek, past i kuchni

Pracuj w Lisner, firmie będącej światowym liderem na rynku!

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i posiadasz pierwsze doświadczenia w pracach produkcyjnych to oferta idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta.
  • Bezpłatny dojazd z prawie całej Wielkopolski, między innymi z Gniezna, Czarnkowa, Wrześni, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Trzemeszna, Sierakowa, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Wolsztyna, Obornik oraz wielu innych!
  • Darmowe obiady pracownicze!
  • Zarobki w zależności od doświadczenia od 4000 do 5100 zł (podstawa plus premie)
  • Możliwość wypracowania dodatkowych nadgodzin.
  • Pakiet benefitów ( kartę sportową , bogaty pakiet socjalny i dostęp do specjalistycznej opieki medycznej )
  • Pracę w systemie dwu lub trzyzmianowym.
  • zadania

  • Wytwarzanie półproduktów (majonezy, sosy, pasty, sałatki) zgodnie z recepturą i opisem technologicznym procesu.
  • Monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego;
  • Wykonywanie pomiarów;
  • Prowadzenie dokumentacji.
  • oczekujemy

  • Smykałki do rzeczy technicznych oraz mechanicznych.
  • Pierwszego doświadczenia przy obsługiwaniu maszyn na produkcji! (Mile widziane, ale nie wymagane : ))
  • Chęci do pracy i zaangażowania : )
  • Książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia.
  • Aplikuj już dziś bądź wyślij SMS o treści "PRACA OPERATOR" na numer 669 299 609 - a skontaktujemy się z Tobą!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych