Poszukujemy kobiety na stanowisko Handlowca
All4Vending S.C.
Radom, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje kobiety na stanowisko handlowca. Miejsce pracy : Radom. Wymagania : Kobieta 25 - 40 lat Prawo jazdy kat.

B Miła aparycja Komunikatywność, Mile widziane doświadczenie Mile widziana znajomość języka obcego Zakres obowiązków : utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi klientami, nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami, przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, doradztwo w zakresie oferowanych produktów, realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy : Szkolenia wprowadzające Przyjazną atmosferę w zespole Pracę w pełnym wymiarze godzin Zainteresowanych zapraszamy do składania CV ze zdjęciem na nasz adres mailowy.

Proszę w przesyłanym CV umieścić poniższą klauzulę. CV bez zamieszczonej klauzuli NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE. "Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji" Klauzula informacyjna (tej klauzuli nie umieszczać w CV) : Zgodnie z art.

13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ALL4VENDING s.

c. z siedzibą w Radomiu ul. Inwestycyjna 2, 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji i przyszłych rekrutacji 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku