praca dla studentów praktyka staż, sprzedawca
Sklepy Spożywczo- Przemysłowe ARTUS
Przedbórz, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Sklepy Spożywczo- Przemysłowe "ARTUS" Kobiele Wielkie, łódzkie KASJERSklepy Spożywczo- Przemysłowe "ARTUS" Kobiele Wielkie, łódzkieOd kandydatów oczekujemy : Wykształcenia minimum zawodowego Zaangażowania i pracowitości Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych Książeczki sanepidu lub gotowości jej wyrobienia Gotowości do pracy w systemie zmianowym, bezproblemowego dojazdu do miejsca pracy.

Miejsce pracy : Kobiele Wielkie, OrzechówWyślij CV Prosimy o wpisanie w temacie : REKRUTACJA lub osobiście w siedzibie sklepów w godz.

10-14Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku