PRACOWNIK GOSPODARCZY/ EMERYT/PRACA DODATKOWA
Glasskon
Sierakowice, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO Co będzie należało do Twoich zadań?

 • dobieranie odpowiednich maszyn i urządzeń oraz narzędzi do porządkowania obejścia, dotyczy w szczególności sprzętu jak zamiatarki, taczki, miotły, grabie, szpadle, łopaty, w okresie letnim kosiarki do trawy, - utrzymywanie w należytym stanie sprzętu technicznego służącego do utrzymania porządku, - w okresie zimowym : odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem, a także umiejętność operowania kotłem grzewczym, - dozorowanie terenu zakładu oraz dbanie o jego czystość.
 • Aplikuj do Nas jeśli : - charakteryzuje się dokładność, sumienność oraz punktualność - praca w systemie dwuzmianowym, Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Wynagrodzenie obejmujące dodatek za nadgodziny, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku