Mistrz Produkcji - rekrutacja online
Level Work
Skawina
‎2 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Mistrz Produkcji - rekrutacja online Skawina

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacją pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
  • monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
  • przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • działania ograniczające straty i koszty produkcji.
  • Wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku ( konieczne ),
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( konieczne ),
  • umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
  • zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów,
  • zdolności komunikacji i współpracy,
  • umiejętność budowania autorytetu.
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • znajomość zagadnień LEAN.
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia ( 4500 zł brutto - 7000 zł brutto),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.
  • Zgłoś tę pracę