Architekt IT/IT Architect
PartyDeco
Szczecin. PL
5 d. temu
source : Just Join IT

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za stosowanie praktyki architektonicznej, opracowywanie modeli architektury korporacyjnej oraz zarządzanie nimi.

Zadania :

  • Opracowywanie wizji architektonicznej oraz definiowaniu pryncypiów architektonicznych;
  • Uczestnictwo w planowaniu i projektowaniu modeli architektury korporacyjnej (w obszarze biznesowym jak i IT) dotyczących zarówno obecnego jak i przyszłego działania organizacji;
  • Raportowanie do kierownictwa organizacji w zakresie zagadnień związanych z architekturą korporacyjną;
  • Wspieranie działów planowania strategicznego we wdrażaniu strategii biznesowej oraz strategii IT z punktu widzenia całościowych potrzeb organizacji;
  • Formułowanie i przegląd stosowania standardów architektonicznych;
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego;
  • Nadzorowanie realizacji projektów i programów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej;
  • Zarządzanie wymaganiami architektonicznymi;
  • Definiowanie procesów i procedur zarządzania architekturą korporacyjną w organizacji oraz zapewnianie ich stosowania;
  • Standaryzacja i utrzymanie wspólnej struktury danych organizacji.
  • Oczekiwania :

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość systemów Linux, MS Windows Server;
  • Bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych : MS SQL, PostgreSQL, MySQL, MongoDB;
  • Doświadczenie w pracy z systemami wymiany danych (ESB);
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP oraz integracji z ERP modułów zewnętrznych;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM i e-commerce;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z systemami do nadzorowania zadań, np. Jira;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania projektami, np. MS Project;
  • Podstawowa wiedza z zakresu regulacji prawnych dotyczących systemów wymiany danych.
  • Oferujemy : Stabilność

    Stabilność

  • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę na pełen etat;
  • Przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia.
  • Rozwój

  • Udział w interesujących projektach, możliwość rozwoju zawodowego;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Fajny zespół

  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i współpracy.
  • Benefity

  • Rozszerzony pakiet Multisport;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;
  • Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy.
  • Zgłoś tę pracę