Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Niemcy, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Austrii i NiemczechOpis / Obowiązki : Miejsce pracy : region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, DornbirnNiemcy : NeresheimPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminieUmowa o pracę na okres stałyCzas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić sobotyGodziny pracy : 167 godz.

miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto) Główne zadania : Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowychZabudowa z płyt K-G i montaż ociepleńMontaż sufitów podwieszanych z K-G i paneli sufitowychWycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi Wymagania : 2-letnie doświadczenie zawodowekomunikatywna znajomość j.

niemieckiegoOferujemy : Austriacka lub niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalneWynagrodzenie brutto : 11,81 do 12,84 euro / godz.

 • Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy - Austria10,72 € brutto / godzinę + 45 € netto / dzień diety - NiemcyWynagrodzenie miesięczne netto od 2350 do 2550 euro + nadgodziny osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : office eastgaterecruitment.
 • com W temat wiadomości prosimy wpisać : KG Austria lub Niemcyhttps : / / eastgaterecruitment.com / proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę : Zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku