Frezer
Partner Rozwoju
Bielsko-Biała, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach w zakresie obróbki skrawaniem, wykonującego produkcję jednostkową oraz małoseryjną z materiałów stalowych, tworzyw sztucznych oraz ze stali nierdzewnej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko : Frezer Miejsce pracy : Bielsko-Biała Masz już dosyć pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym ?

Narzekasz na stagnację i brak możliwości rozwoju w obecnym miejscu pracy ? Chciałbyś zostać zatrudniony bezpośrednio przez pracodawcę na solidnych warunkach?

Jeśli tak, nie zwlekaj, zgłoś się już dziś! Zakres obowiązków : -wykonywanie detali z materiałów : stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne -

obsługę maszyn -wykonywanie produkcji jednostkowej, małoseryjnej -samokontrolę Wymagania : -doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych i / lub CNC -

wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane z obróbki skrawaniem -znajomość obróbki skrawaniem -znajomość rysunku technicznego -

podstawowa znajomość materiałoznawstwa -chęć doskonalenia umiejętności -odpowiedzialność, dokładność Firma oferuje : -pracę w systemie jednozmianowym / sporadycznie w systemie dwuzmianowym -

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę -umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym -

możliwość rozwoju zawodowego -miłą atmosferę -atrakcyjne wynagrodzenie -dodatkowe benefity Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych.

Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Partner Rozwoju z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Emilii Plater 18A / 7.

Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Partner Rozwoju drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

Informujemy ponadto o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Partner Rozwoju prosimy o kontakt pod adresem e-mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku