Młodszy operator produkcji
kontakt przez OHP
Tczew, pomorskie, Polska
8 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków :

montaż takich elementów jak : kable, światłowody, konektory

Rodzaj umowy : Umowa agencyjna

Umowa agencyjna

Praca tymczasowa oferowana przez agencję :

Wymiar etatu : nie dotyczy

Zmianowość : nie dotyczy

nie dotyczy

Liczba godzin pracy w tygodniu :

nie dotyczy

Liczba godzin pracy w miesiącu :

Data rozpoczęcia : 01.04.2019

Wynagrodzenie brutto :

  • od 2 250 PLN zatrudnienie docelowo na stałe (dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę już po 3 miesiącach pracy);
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, dodatki nocne;
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku - możliwość połączenia pracy z nauką;atrakcyjną stawkę podstawową;miesięczne premie za obecność;
  • premie efektywnościowe;premie w ramach programu poleceń pracowniczych;prosty i przejrzysty system wdrożenia na stanowisku pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika;prywatną opiekę medyczną Medicover; pakiet RandstadPlus - karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online;
  • zniżki na obiady w firmowej kantynie;stałą opiekę Konsultanta w miejscu pracy;
  • System wynagradzania : nie dotyczy

    Zawód :

    pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

    Typ propozycji :

    Zapewnienie wyżywienia :

    Zapewnienie zakwaterowania :

    Zatrudnienie od zaraz :

    Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski :

    Wykształcenie : Znajomość języków :

    Znajomość języków : Zawód :

    Zawód : Staż pracy w zawodzie :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Staż pracy ogółem :

  • lata : 0, miesiące : 6
  • Inne wymagania : Dane pracodawcy

    Dane pracodawcy

    Krótki opis działalności gospodarczej :

    Sposób aplikowania : kontakt przez OHP

    Nazwa jednostki OHP

    Punkt Pośrednictwa Pracy Pelplin

    Adres :

    Plac Grunwaldzki 8a, 83-130 Pelplin, powiat : tczewski, woj : pomorskie

    Osoba do kontaktu : Dominika Bresa

    Numer telefonu : E-mail :

    E-mail : Język aplikacji :

    Język aplikacji : Wymagane dokumenty :

    Wymagane dokumenty :

    Sposób kontaktu / przekazania dokum. :

    Preferowane formy kontaktu : osobiście

    p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych