Stivuitorist
Progres HR International sp.z o.o.
Pruszcz Gdański, Polonia
5 d. temu
source : Europajobs

Zakres obowiązków : - praca przy obsłudze wózka widłowego - rozmieszczanie towaru na magazynie, przewożenie palet - załadunek / rozładunek tirów - drobne prace magazynowe - dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Wymagania : - aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, wydane przez z UDT - gotowość i zdolność do pracy w systemie 3-zmianowym w trybie równoważnym (6-14, 14-22, 22-6) - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : - zatrudnienie na pełen etat - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie + premie - dofinansowanie do wyżywienia w miejscu pracy - talony zniżkowe do sklepów stacjonarnych znanych marek odzieżowych - zorganizowany dojazd autobusem na trasie Tczew - zakład pracy (za dodatkową opłatą)Noi putem oferi : Nr.

rej. 5088 "Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al.

Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku