Elektryk / Elektromonter ze znajomością języka niemieckiego
ELEKTRO-CONECT Łukasz Szołtysik
łódzkie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Firma Elektro-Conect z siedzibą w Tarnowskich Górach wchodząca w skład grupy kapitałowej Elektro-Conect Group GmbH z siedziba w Niemczech poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Niemcy

Obowiązki :

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż tras kablowych
  • przeglądy i konserwacja istniejących instalacji elektrycznych
  • podłączanie i składanie szaf rozdzielczych -rozdzielni
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w branży
  • umiejętność pracy z rysunkiem
  • dokumenty SEP
  • dbałość o jakość wykonania prac
  • polska umowę o prace na okres próbny później umowa niemiecka
  • prace w minimum pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie Concordia oraz A1
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje max 2-osobowe )
  • zjazdy do Polski system 4 / 1 na koszt Pracodawcy
  • samochód służbowy na każda brygadę (1 na 4 osoby )
  • firmową odzież roboczą
  • narzędzia do pracy renomowanych marek
  • wynagrodzenie wypłacane na czas
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych