Elektromechanik
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pruszków, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko :

Miejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki

Zadania :

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń oraz wszelkich napraw zapewniających sprawność maszyn i urządzeń i ich gotowość do eksploatacji
  • Przestrzeganie terminów napraw i konserwacji linii produkcyjnych, dokonywanie wpisów do kart kontrolnych opracowanych wg zakładowego systemu HACCP i standardów IFS i BRC
  • W przypadku konieczności wykonywanie napraw podczas procesu produkcji
  • Szkolenie pracowników działu produkcji
  • Dbałość o istniejący budynek produkcyjny, jego otoczenie oraz infrastrukturę firmy
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe związane z elektryką bądź mechaniką
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z zakresu przeglądów, konserwacji remontów maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia elektryczne
  • Dobra organizacja w pracy
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę na pełny etat - bezpośrednio w strukturach firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń dodatkowych - w tym bezpłatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej lub rekreacyjnej, ZFŚS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4500-5800 brutto miesięcznie
  • Dodatek pieniężny za relokację pracownika
  • Miłą atmosferę pracy
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych